Trans.eu pomáha bezplatně vymáhát pohledávky

V polovině února, přední poskytovatel řešení pro dopravu - společnost Trans.eu, poskytla svým zákazníkům v České a Slovenské republice speciální službu Nahlašte dlužníka, jejiž prostřednictvím dopravci mohou získat zpět peníze za  dopravní služby, které poskytli. Chcete-li nahlásit dlužníka pomocí systému Trans.eu, postačí když se zaregistrujete na http://www.trans.eu/cz/form


Trans.eu, poprvé od začátku svého působení, uvádí pro své zákazníky z českého a slovenského trhu službu, která jim davá možnost nahlásit dluh do seznamu dlužníků. V současné době tento seznam obsahuje téměř 6000 dluhů vzniklých v důsledku prodlení plateb za dopravu a dalších závazků.

Společnost Trans.eu  již několik let úspěšně provádí vymáhání dlužných částek pro dopravní společnosti. V roce 2011 účinnost Oddělení řízení finančních rizik, které se zabývá vymáháním pohledávek, dosáhla 83% a zpět k dopravcům se vratilo více než 453 milionů korun. To je ekvivalent zhruba 220 nových tahačů VOLVO nebo 1800 aut Škoda Fabia.

Dopravci, kteří chtějí využít systém nahlašení dluhů, mohou tak učinit na webových stránkách ww.trans.eu Po kliknutí na tlačítko "Zaregistrovat" se objeví registrační formulář. Po dokončení registrace se telefonicky ozve poradce Trans.eu pro potvrzení údajů a dokončení registrace. Poradce Vám také ukáže, jak můžete zdarma nahlásit dlužníka a získat dluh zpět.

Více o službě na adrese: http://www.support.trans.eu/cz/jak-nahlasovat-dluzniky-bez-poplatku