Nové možnosti v autobusové dopravě.

Stále náročnější konkurenční prostředí tlačí provozovatele autobusové dopravy ke zlepšování svých služeb.  Hlavní náplní je především poskytování kvalitní přepravy luxusními autobusy s nabídkou profesionálních řidičů připravených zajistit jen ten nejlepší servis. Pro plnou funkčnost vozidel a příjemné cestování autobusy jsou ale potřebné i další aspekty, jako je například pravidelná obnova vozového parku a samozřejmě také kvalitní servisní zázemí.  Všemi těmito přívlastky se může presentovat společnost, která se na trhu autobusové přepravy osob pohybuje něco před dvacet let. A nejen tímto. Dovolte mi, Vám představit společnost Vega Tour spol. s r. o.

Firma provozuje více než 150 vozidel, převážně luxusních turistických autobusů značek Mercedes Benz, Setra a Volvo, které jsou všechny mladší pěti let. Pro správný a efektivní koloběh vozů firma ročně omlazuje svůj vozový park a k tomu jí napomáhá především oddělení prodeje autobusů. Každoročně prodává okolo dvacítky ojetých vozidel. Více než polovinu z nich prodává mimo území České Republiky. Samozřejmě zde nechybí kompletní servis při přehlašování vozů na nového majitele a uvedení vozidla do perfektního stavu tak, aby zákazník mohl bez dalších starostí zakoupený autobus okamžitě začít provozovat. Prodejce se zákazníkem úzce spolupracuje, poskytuje nezbytné rady a taktéž nabízí možnost spolupráce při vytěžování vozidel.  Jak už bylo výše zmíněno, tak součástí kvalitního zázemí firmy by měl být i autorizovaný servis vozů. Firma Vega Tour není výjimkou a nejenom své vozy servisuje právě ve svém servisu autorizovaným značkami Mercedes Benz, Setra a Volvo. Tým automechaniků si na základě svých bohatých zkušeností dokáže poradit jak s běžnými provozními poruchami, tak i s náročnějšími opravami vnitřních součástí vozů. Své služby firma nabízí samozřejmě i široké veřejnosti.

Firma Vega Tour si je vědoma, že nabídka kvalitních služeb není jen o novém a pravidelně servisovaném vozovém parku, ale také především o profesionalitě vlastních řidičů. Proto své řidiče pravidelně proškoluje nejen v oblasti jejich pracovní doby, tak aby nedocházelo k různým pochybením, ale také v cizích jazycích a řidiče vede k dodržování ustrojenosti a profesionálního vystupování před klientem, proto aby byl zákazník vždy maximálně spokojený s kvalitou poskytovaných služeb.      Novinkou firmy je zřízení autorizovaného metrologického střediska, které se zabývá především ověřováním (kalibrací) analogových i digitálních tachografů. Tuto službu firma nabízí nejenom svým smluvním partnerům, ale také široké veřejnosti a tímto zve všechny zájemce k vyzkoušení jejich nové služby. Jelikož se jedná o nově zavedenou službu, Vega Tour aktuálně nabízí zajímavé zaváděcí ceny.

Jednou z dalších aktivit této společnosti je centrum s názvem Karavany Vídeňská. Jak už z názvu vyplývá, jedná se o aktivity související s půjčováním a prodejem obytných vozidel pro volný čas. Firma získala zastoupení německé společnosti Eura Mobil pro dovoz a distribuci jejich výrobků v rámci České republiky. Spolu s dalšími renomovanými značkami tvoří kvalitní vozový park, který je k dispozici k celoročnímu využití.

V budoucnosti se společnost Vega Tour nebrání dalšímu rozvoji a rozšiřování svých služeb a již teď už má v plánu realizaci dalších projektů, které bude moci nabídnout svým současným i budoucím zákazníkům.  Pokud Vás presentace této firmy zaujala, navštivte její oficiální stránky www.vegatour.cz, kde se dozvíte více informací. Pracovníci společnosti Vám rádi představí, kde se skrývá kouzlo této rodinné firmy, která se postupem času dokázala vypracovat na mezinárodně uznávanou společnost.                                                     Marie Horneková